Forum » Öneriler

Yeni AHISKA.NET Önerileriniz

• Moderatör
    • 7 ileti
    1 Temmuz 2011 15:43:34 MSK

Merhaba Arkadaşlar,

AHISKA.NET 'in Yeni Tasarımı ile ilgili Öneri, Görüş ve Düşüncelerinizi paylaşmanızı önemle rica ederiz.

Saygılarımızla,

AHISKA.NET

• 6 Temmuz 2011 16:18:01 MSK
    Harika bir tasarım olmuş. Ellerine sağlık:)
    • 2 ileti
    7 Temmuz 2011 10:51:51 MSK
    her sey cok guzel...geriye kalan sey Ahiska.net_in belirli insan toplumuna tanitmamiz...farkli yerlerden olan Ahiskali genclerin kaynayip-karismasi icin cok guzel bi platform..ben begendim tasariminizi,basarilarinizin devamini dilerim...:)
    • Moderatör
    • 7 ileti
    7 Temmuz 2011 11:47:46 MSK
    Teşekkür ederim arkadaşlar, Topluma Tanıtma konusunda ise sizlerin desteğinize ihtiyacımız var. Selam sevgi ve saygılarımızla...
    • 1 ileti
    6 Aralık 2011 00:11:01 MSK
    site çok güzel ona diyecek sözüm yok ama ahıska radyoda düzenleme yapıla bilir mesala ben ahıskalı olarak şarkıları söyliyenlerin bir çoğunu tanımıyorum aratıyorum benzer şarkılar var ama ahıska radyoda çalanla alakası yok benim önerim şakıları söyleyen sanatcıların isimleri ile yayınlanması yayınlanan sanatcıların şarkılarını biz evlerimizde arabalarımızda düğünlerimizde çalmak istiyoruz neti olmayan yada olan herkesi bizim kültürlerimizi türkülerimizi halaylarımızı öğrenmesini istiyorum mesala örnek vereyim birçok toplu taşıma araçlarında kürtçe şarkıları cep telefon müziği yapıyorlareğer kula hoş geliyorsa bazı insanlar merak edip araştıryor kim sölüyor diyip forum sitelerinden indirip telefonlarında sosyal paylaşım sitelerinde paylaşıyorlar ve sevsekde sevmesekde adamların kültürleri çığ gibi büyüyorama bizim kültürümüzü kimse bilmiyor tanıtmak için örneğin sevdiğimiz ahıska türkülerini şarkılarını facebook twitter vb sitelerde yayınlayıp tanıtmamız lazım birde üye olan kandaşlarımız diğer kandaşlarımızı teşfik etmeliler diye düşünüyorum tabikide bu benim düşüncem gerisi moderatöre admine kalmış inşallah bu sayfada yapılan öneriler yazıldığı gibi kalmaz uygulananlar olur içerisinde umarım
    • 1 ileti
    2 Aralık 2023 16:08:09 MSK

Ahiska.net_ is fantastic! It's a wonderful platform for Ahiska youth from various locations to connect and engage. Your design is impressive, and I wish you ongoing success! :)